WCM NIEUWS WEEK 40WCM IN DE BLADEN
In de nieuwe Kattenmanieren (nr.5-2008) en de nieuwe Korte Golf (nr.3-2008) staan weer nieuwe artikelen over wilde katachtigen, tekst en foto's van WCM. "Katten en water" en "wild cats-de lynx" staan er weer mooi op.
De nieuwe Kattenmanieren ligt in week 41 in de winkels en De Korte Golf kun je
o.a. ontvangen als lid van de Nederlandse Raskatten Vereniging.
BBC'S BIG CAT LIVE BBC's Big Cat Live 2008 gaat bijna van start. De serie wordt uitgezonden van 5-12 oktober, om 18.45 uur op BBC1, maar verschillende webcams zijn al geplaatst. Kijk voor meer informatie op de Big Cat Live website: bbc.co.uk/bigcatlive. WCM gaat in maart 2009 hoogstwaarschijnlijk weer zelf naar de Masai Mara te Kenia op uitnodiging van een BBC Big Cat (Diary/week) cameraman. Het echte werk! MEDEDELING Goed nieuws is dat het WCM topic nu eindelijk gesloten is op het Belgische forum de Laafse Kikkers. We kregen de afgelopen weken constant e-mails binnen van boze en verontruste lezers, die ofwel actief in het verweer ging tegen de voortdurende negativiteit en roddels t.o.v. onze website, ofwel passief met afgrijzen de ontwikkelingen lazen in het op dat forum speciaal voor WCM opgerichte topic. We hadden besloten hier niets over dit kinderachtige gedoe te vermelden maar om alle lezers gerust te stellen: Wij zijn bekend met dit fenomeen, maar kunnen ons er niet druk om maken. Sterker nog, vinden we het heel grappig dat ze daar denken dat wij hun kleine forum nodig hebben voor extra publiciteit.
Om een lang verhaal kort te maken: alle serieuze dierentuinfans van dat forum
afkomstig, die nu nog deelnemen, maar daarnaast ook positief tegenover WCM staan
(bedankt voor jullie aardige e-mails om ons op de hoogte te houden!), zijn nog
steeds welkom hier. Voor de rest hopen we dat dit forum nu stopt met nieuwtjes
en artikelen overnemen en daarbij ongewenst hun eigen mening profileren en
berichten verdraaien. Ze denken dat daar alles gerechtvaardigd is omdat je
jezelf kan verdedigen op een forum en maken zichzelf wel druk als de naam van
het forum één keer genoemd wordt op WCM.
Dierentuinen (op een enkele verdwaalde "medewerker" na die veel tijd over heeft)
hebben ook niets met deze forums, weten wij uit de eerste hand, dus vandaar dat
we een tijd geleden al besloten hebben om de echte nieuwtjes in een besloten
nieuwsbrief bekend te maken. Dit ook i.o.m. veel dierentuinmedewerkers
(verzorgers met name) die ons dit verzocht hebben. We denken er nu over om
voorlopig niet zoveel dierentuin nieuwtjes meer hier te plaatsen, om even van
een ongewenst deel van het forumpubliek als lezer af te komen.
Voor de rest kunt u voor al het nieuws over onze favoriete wild cats nog steeds hier terecht en op www.dierennieuws.nl, met de gelegenheid om op een leuk, volwassen forum te reageren. Uiteraard kunt u ook extra informatie krijgen via info@wildcatsmagazine.nl. DAGJE DIERENTUIN Op DierenNieuws.nl kunt u weer eennieuw artikel lezen in de reeks "Een dagje dierentuin": Olmense Zoo II. De volgende aflevering zal weer een verzamel"verslag" worden met stukken ingestuurd door WCM lezers, o.a. over Eifel Zoo en Zoo Keulen in Duitsland en Aquazoo in Leeuwarden/Friesland. Met dank o.a. aan Stefan Verhees en Marco Vontenie.
Vandaag bleef het deurtje op ons verzoek dicht en hebben we kunnen genieten van
ruige spelletjes en lieve onderonsjes van moeder en zoon.
De vrouwelijke serval is nog niet in de zoo te bewonderen, al werd eerder anders
vermeld. Niets blijkt nu nog zeker te zijn dus we zullen er nogmaals op terug
komen als ze in de zoo gearriveerd is.
SERVALS EN CARACALS TE KOOP Een paar weken geleden hebben we het over een advertentie op 2ehands.nl gehad, waarin servals en caracals te koop werden aangeboden. Deze was verwijderd nadat een lezer van WCM (en melder van deze wetenswaardigheid) er navraag over had gedaan. Nu blijkt dezelfde adverteerder weer actief te zijn op marktplaats.nl. |